UAB "Vėjakė" Autorizuotas STIHL serviso dileris
18e9ad01-e061-4852-9910-38d742add299

FSA 56 su AK 10 akumuliatoriumi ir AL 101 įkrovikliu

Sukurta formuoti

Aukštos kokybės, tyli, akumuliatorinė žoliapjovė privatiems naudotojams, valymo darbams bei žolės pjovimui mažuose plotuose. 280 mm pjovimo plotis, reguliuojama minkšta kilpinė rankena, pjovimo valo ilgis reguliuojamas automatiškai, kai pjovimo galvutę švelniai stuktelite į žemės paviršių. Gali būti naudojama be klausos apsaugos. Standartinėje komplektacijoje – AK 10 akumuliatorius ir AL 101 įkroviklis.

Versija Kaina
FSA 56 su AK 10 akumuliatoriumi ir AL 101 įkrovikliu
239,00 € (su PVM)

Svoris kg 1) 2,5
Vibracijos lygis, kairė/dešinė su plastikiniais ašmenimis m/s² 2) 3,5/3,5
Bendras ilgis be pjovimo įrankių cm 147
Pjovimo įranga AutoCut 2-2
AK 10 akumuliatoriaus veikimo laikas min 3) iki 25
AK 20 akumuliatoriaus veikimo laikas min 3) iki 50
AK 30 akumuliatoriaus veikimo laikas min 3) iki 60
 • 1) Be akumuliatoriaus, pjovimo įrankio ir apsaugos
 • 2) K faktorius pagal dir. 2006/42/EG = 2 m/s²
 • 3) Naudojimo laikas priklausomai nuo sąlygų gali skirtis

Standartinė įranga

 • Minkšta valdymo rankena
  Minkšta rankena, su pavarų perjungimo svirties (įjungimo/išjungimo) užraktu.
 • Kilpinė rankena
  Su ranka užveržiamu varžtu rankena gali būti ergonomiškai reguliuojama be jokių papildomų įrankių. Kilpine rankena labai patogu dirbti tarp krūmų.
 • Tylus
  Įrenginys gali būti naudojamas nenaudojant klausos apsaugos.
 • Reguliuojamas koto ilgis
  Paspaudus oranžinį mygtuką - koto ilgis reguliuojamas iki 20 cm. Taip galite idealiai prisitaikyti įrenginį pagal savo ūgį bei darbo pobūdį.
 • Tarpinė pozicija akumuliatoriui įrenginyje
  Akumuliatorius gali būti įdedamas dviem etapais. Pirma fiksavimo pozicija – tarpinė pozicija: akumuliatorius saugiai fiksuojamas įrenginyje, bet neliečia kontaktų. Antra fiksavimo pozicija – darbo pozicija: Akumuliatorius pilnai įdėtas ir liečia įrenginio kontaktus.
 • AK 10 akumuliatorius
  Lengvas ir galingas 36V ličio jonų akumuliatorius su 59 Wh talpa. Skirtas COMPACT serijos akumuliatoriniams įrenginiams. Su krovimo būsenos indikatoriumi (LED). Galima krauti su AL 101, AL 100, AL 300 ir AL 500 įkrovikliais.
 • AL 101 įkroviklis
  STIHL COMPACT akumuliatorinės serijos įkroviklis. Su veikimo rėžimo indikatoriumi (šviesos diodai) ir "Velcro" juosta skirta suvynioti laidui. Jei reikia įkroviklis gali būti kabinamas ant sienos.

Papildomai įsigyjama įranga

 • Apsauginis ribotuvas
  Apsauginis ribotuvas apsaugo žievę ir augalus nuo pažeidimo.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.