UAB "Vėjakė" Autorizuotas STIHL serviso dileris
175ad6ce-fd93-4f78-bea0-9b574af10c4e

Dildės laikiklio kreipiklis FF 1

Išskirtinis dildės laikiklio kreipiklis. Tiksliam ir paprastam dildės naudojimui ir tinkamam grandinės aštrinimui. Idealiai papildo STIHL galandimo komplektą. Ypač paprastas naudoti. Su naudojimo instrukcija DVD diske. Dildės komplekte nėra.

Versija Kaina
3/8" P Ø 4,0 mm
10,50 € (su PVM)

Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.