UAB "Vėjakė" Autorizuotas STIHL serviso dileris
10f5a6aa-7d74-4ea2-96de-b11f47ac6bc9

Rollomatic ES 3/8"

Atitinka aukščiausius profesionalų reikalavimus naudojant su galinga įranga. Vientisa ir tvirta juostos konstrukcija, keičiama juostos galvutė. Įstrižos elipsės formos alyvos angos padidina grandinių alyvos tekėjimo greitį ir užtikrina optimalų pjovimo juostos tepimą.

Versija Kaina
Juosta pjovimo .⅜'' 1.6S, 40 cm
65,00 € (su PVM)
Juosta pjovimo .⅜'' 1.6, 75 cm
115,00 € (su PVM)
Juosta pjovimo .⅜'' 1.6S, 50 cm
80,00 € (su PVM)
Juosta pjovimo .⅜'' 1.6S, 63 cm
105,00 € (su PVM)
Juosta pjovimo .⅜'' 1.6, 90 cm
140,00 € (su PVM)

Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.