UAB "Vėjakė" Autorizuotas STIHL serviso dileris
094afe44-d626-45e7-8414-a3789b9fc7a9

MT 4097 S

Didelis našumas, net ir siaurais takais

Ar pjaudami veją norite sutaupyti nemažai laiko? Tada teisingas pasirinkimas yra VIKING MT 4097 S vejos pjovimo traktorius, nes juo žolę nupjausite greitai. Naudojant traktorių su šoninio žolės išmetimo funkcija, nereikia pašalinti nupjautos žolės. Dėl manevringos 1 pedalo važiavimo pavaros, naudojant rankinę svirtį, galima važiuoti priekine arba atbuline eiga. Todėl manevruoti (esant itin mažam posūkio kampui) galima smagiai ir veiksmingai. Modelyje MT 4097 S yra tvirta priekinė apsauga, skirta priedams tvirtinti. VIKING pasirūpino, kad jums būtų patogu ir neprailgtų laikas pjaunant žolę. Ergonomiška vairuotojo sėdynė, skirta sėdėti atsipalaidavus. Daug vietos įlipti ir kojoms. Elektromagnetinė peilių sankaba, kad būtų patogu įjungti pjovimo įrangą. Patogi automatinė, hidrostatinė važiavimo pavara. Didelės, veją saugančios padangos su profiliu, kad gerai sukibtų. Spyruoklinis 7 pakopų pjovimo aukščio reguliatorius. Naudojant prikabinimo įtaisą, paprasta prikabinti priedus.

Versija Kaina
MT 4097 S
buvo 3.250,00 € 2.899,00 € (su PVM)
Akcija baigiasi 2018-12-30

Kruizo kontrolė Nėra
LCD ekranas Nėra
Variklio tipas B&S 4155 "Intek" serija OHV
Galia kW/AG 9,8 / 13,3
Pavarų dėžė Hidrostatinė
Pavara Bepakopė
Garantuotas garso galios lygis LwA dB(A) 100
Triukšmo lygis, išmatuotas LpA dB(A) 86
Triukšmo lygio neapibrėžties koeficientas KpA dB(A) 1
Vibracijos vertė (AHW) m/s² 1) 0,50 / 3,10
Neapibrėžties koeficientas K m/s² 1) 0,25 / 1,55
Darbinis sūkių skaičius aps/min 3000
Vejos plotas m² iki 6000
Pjovimo plotis cm 95
Pjovimo aukštis mm 35-90
Svoris kg 199
Priekiniai ratai coliai 15 x 6.00-6
Galiniai ratai coliai 18 x 8.50-8
 • 1) Vejos pjovimo traktoriuose vertės priklauso nuo sėdynės / vairo

Standartinė įranga

 • Tvirta rėmo konstrukcija
  Suvirinta korpuso konstrukcija yra ypatingai tvirta. Jo forma sąlygoja ilgus tyrinėjimo ir bandymų metus. Bamperiai apsaugo prietaisą.
 • Elektromagnetinis ašmenų įjungimas
  Elektromagnetinis ašmenų įjungimas aktyvuoja pjovimo peilius vos paspaudus mygtuką kontroliniame skydelyje.
 • Novatoriška į priekį ir atbulinės eigos pavara
  Pedalų išdėstymas yra kaip ir įprastoje transporto priemonėje: pavaros pedalas dešinėje, stabdžiai kairėje pusėje. "Viking" sukurta pavaros svirtis pirmyn/atgal yra priešais ir ja paprasta naudotis, galima greitai dirbti. Dėka paprasto reversinio mechanizmo, judėjimo kryptį lengva pasirinkti svirties pagalba. Hidrostatinė pavarų dėžė suteikia galimybę pasirenkant tikslų norimą greitį.
 • Vienu pedalu valdoma hidrostatinė sistema
  Dešinys pedalas - pavara, kairys - stabdis. Komfortabilus vieno pedalo pavaros valdymas su hidrostatine transmisija.
 • Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas
  Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas: spyruokline rankena, esančia šalia sėdynės, galima tiksliai sureguliuoti pjovimo aukštį 8 padėtimis, o pasirinktas aukštis rodomas stebėjimo langelyje.
 • Pjovimo įranga su dviem peiliais
  Dviejų peilių pjovimo sistema yra 95 cm pločio ir turi peilius su sparneliais dailiam pjovimui. Surinkimo sistema abiejose pjovimo įrangos pusėse sugriebia žolę net ir pakraščiuose ir kreipia ją peilių link.
 • Pjovimas su šoninio žolės išmetimo funkcija
  Laiką taupantis pjovimas su šoniniu žolės išmetimo funkcija: kadangi nereikia ištuštinti žolės surinkimo dėžės, dideli plotai apdirbami, per vieną darbo etapą.
 • Žolės valdymo sistema
  Žolės valdymo sistema dirba abipusiai. Ji nukreipia peilius į vidų, kad pjovimo plotis būtų keliais centimetrais didesnis.
 • Prikabinimo įtaisas
  Naudojant šį prikabinimo įtaisą, paprasta prikabinti priedus.
 • Patogi reguliuojama sėdynė
  Sėdima ant sėdynės su spyruoklėmis, kurios aukštį galima nustatyti pagal kiekvieno žmogaus ūgį. Sėdynė gali būti palenkta į priekį.
 • Dideli, veją saugantys ratai
  Dideli, veją saugantys ratai su profiliu geram sukibimui.

Papildomai įsigyjama įranga

 • Mulčiavimo priedas
  VIKING mulčiavimo priedas pjauna ir susmulkina žolę taip, kad žolė, kuri grąžinama vejai, pasislepia ant velėnos ir tampa dirvos maistinių medžiagų šaltinis.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.