UAB "Vėjakė" Autorizuotas STIHL serviso dileris
091d3559-180b-4d84-a683-76d930f02877

Apsauginiai batai „WORKER S2“

Viršutinė medžiaga iš kokybiškos galvijų odos ir atspari vandeniui. Juodos spalvos, laidus orui ir greitai džiūstantis tekstilinis aulo pamušalas, atspindinčios juostos abiejose pusėse, išimami vidpadžiai, paminkštintas, tepalams ir degalams atsparus guminis / EVA padas pagal EN 20345 S2.

Versija Kaina
Apsauginiai batai „WORKER S2“, dydis 45
109,00 € (su PVM)

Pjovimo apsaugos klasė nein
Dydis 39-48
Ortopedinis padas Textile lining
Blattfutter Textile lining
Laschenfutter Textile lining
Quatierfutter Textile lining
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.