UAB "Vėjakė" Autorizuotas STIHL serviso dileris
004b0824-7941-4fb2-b563-79c334faada0

BGA 100, be akumuliatoriaus ir įkroviklio

Pastebimai galingesnis bei tylesnis

Maloniai tylus, lengvas ir labai našus akumuliatorinis pūtiklis, skirtas profesionaliam naudojimui. Ypač tinka naudoti mieste, jautriose triukšmui vietose. Apvalus antgalis, paminkštinta rankena, trys galios režimai su papildoma didinimo funkcija, trimis padėtimis reguliuojamas pūtimo vamzdžio ilgis, kilpos, skirtos įrenginio įdėklui pritvirtinti, svoris 2,5 kg. Ilgesniam nepertraukiamam darbui rekomenduojamas ant nugaros nešiojamas akumuliatorius AR 3000 su paminkštinimu ir "komfort" kabliu, trumpesnį laiką atliekamiems darbams skirtas akumuliatorius.

Versija Kaina
BGA 100, be akumuliatoriaus ir įkroviklio
buvo 449,00 € 399,00 € (su PVM)
Akcija baigiasi 2018-12-30

Nominali įtampa V 36
Svoris kg 1) 2,5
Garso lygis dB(A) 2) 80
Triukšmo lygis dB(A) 2) 90
Pūtimo jėga N 17
Oro srauto greitis m³/h 3) 840
Maks. oro srautas m³/h 4) 1040
Oro greitis m/s 63
Maks. oro greitis m/s 75
Oro srautas m³/h 3) 840
Įranga Apvalus antgalis
Akumuliatorinė technologija Ličio jonų PRO
Rekomenduojamas akumuliatorius AR 3000
AP 100 akumuliatoriaus veikimo laikas min 5) iki 32
AP 200 akumuliatoriaus veikimo laikas min 5) iki 66
AP 300 akumuliatoriaus veikimo laikas min 5) iki 83
AR 1000 akumuliatoriaus veikimo laikas min 5) iki 225
AR 2000 akumuliatoriaus veikimo laikas min 5) iki 300
AR 3000 akumuliatoriaus veikimo laikas min 5) iki 395
 • 1) be akumuliatoriaus
 • 2) K faktorius pagal dir. 2006/42/EG = 2.5 dB (A)
 • 3) Su apvaliu antgaliu pūtimo režime
 • 4) Be pūtimo priedo/antgalio
 • 5) Naudojimo laikas priklausomai nuo sąlygų gali skirtis

Standartinė įranga

 • STIHL elektrinis variklis (EC)
  STIHL elektrinis motoras (EC) yra energetiškai efektyvus, lengvas ir kompaktiškas, veikia tyliai bei sukelia mažą vibracijos lygį. Nereikalauja ypatingos priežiūros.
 • Maksimali galia
  Nepriklausomai nuo galios nustatymo, kurį jau yra pasirinkęs naudotojas, vienu svirties pastūmimu padidinti galios rėžimą iki maksimalaus lygio.
 • Pakabinimo kilpa
  Dirbant arba pertraukos metu įrenginys gali būti pakabintas ant korpuse integruotos pakabinimo kilpos.
 • Reguliuojamas pūtiklio vamzdžio ilgis
  Pūtiklio vamzdis gali būti reguliuojamas trims skirtingiems ilgiams, kad atitiktų vartotojo ūgį. Tai apsaugo nuo nereikalingo energijos ir eksploatacinių savybių praradimo, kai pūtiklio vamzdis yra per toli nuo žemės.
 • Centrinis valdymas
  Siekiant užtikrinti maksimalų energijos vartojimo efektyvumą, pūstuvas turi tris skirtingus galios nustatymus skirtingiems darbams. Šviesos diodai, priklausomai nuo pasirinktos galios rėžimo, įsijungia, kad būtų nurodyta atitinkama galia.
 • Didelio efektyvumo pūtiklis
  Ypač kompaktiško pūtiklio galia išgaunama iš aukštos kokybės STIHL EC variklio. Kartu su subalansuotu svorio centru, esančiu arti rankenos, įrankis pasižymi labai lanksčiu ir judriu valdymu.

Papildomai įsigyjama įranga

 • Ličio-jonų akumuliatorius
  Aukštos kokybės STIHL ličio-jonų akumuliatoriai bet kokio galingumo prieinami ir tinka visiems STIHL/VIKING akumuliatoriniams prietaisams. Akumuliatorių galima šimtus kartų krauti. Jokio atminties efekto, pastovus našumas per visą išsikrovimo laiką. Ilgai veikia it benzininis prietaisas
 • Įkroviklis
  Yra trys krovikliai: standartinis AL 100, greitasis AL 300 ir didelio greičio kroviklis AL 500.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.